DeWalt D25333K

Popis: Nový, vylepšený model kombinovaného vŕtacieho a sekacieho kladiva s vyšším výkonom motora aj s väčším vŕtacím rozmerom až do priemeru 30mm vrtákov. Ideálny pre...
Doprava zdarma, Do 3 dní
Doporučená ponuka MADMAT

Na sklade • 1 variant5 €91 % • 2 395 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €93 % • 1 676 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode6 €87 % • 248 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka4,9 €97 % • 1 423 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6,5 €100 % • 316 recenziíĎalšie informácie

5 200 ú/min

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Ešte som nevyskúšal ale starší model bol súper mal som ho 7
    rokov

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

Ešte som kladivo neodskúšal v praxi ale verím že značka Dewalt je kvalita a preto som si zvolil toto kladivo. Aj momentálne náradie čo mám je tiež od Dewaltu a som s ním úplne spokojný. Verím že kvalitne obstojí aj pri záťaži. Produkt len odporúčam.

• , zakúpené v DEWALT-SLOVAKIA.SK

• Ja som z výrobkom spokojný.
    • Dlha životnosť aj v profesionálnej práci.Mam niekoľko strojov od dewaltu a veľká spokojnosť .

Keď niečo kupovať tak jedine dewalt.

Typ
Príkon
Počet úderov
5 200 ú/min

Popis:

Ideálny pre vŕtanie otvorov a montáž kotevných skrutiek s rozmerom od 4 do 30 mm do betónu a muriva.

Systém aktívnej regulácie vibrácií s plávajúcou rukoväťou zaručuje mimoriadne malé vibrácie.

Možnosť zastavenia otáčania pre ľahké sekacie práce v tehlách, mäkkom murive a občas v betóne.

Veľký príklepový mechanizmus kladiva (22 mm) poskytuje vysoký výkon a zaručuje malé namáhanie kritických súčastí.

Bezpečnostná spojka eliminuje náhle momentové reakcie, ku ktorým dochádza pri zaseknutí vrtáku.

Ergonomická konštrukcia zadnej rukoväti s gumovým povrchom zvyšuje komfort pri práci s náradím.

Adaptér pre pripojenie odsávacieho zariadenia.

Oválny a ergonomický dizajn umožňuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu s náradím pri akejkoľvek aplikácii.

Zlepšené utesnenie zaručuje maximálnu ochranu pred vnikaním prachu, čo predlžuje prevádzkovú životnosť náradia. .

Príkon 950 W

Hmotnosť 3.7 kg

Dĺžka 355 mm

Výška 250 mm

BALENIE OBSAHUJE

Nastaviteľná bočná rukoväť hĺbkový doraz

Odolný, stohovateľný kufor T-STAK

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Ešte som nevyskúšal ale starší model bol súper mal som ho 7
    rokov

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• , zakúpené v DEWALT-SLOVAKIA.SK

• Ja som z výrobkom spokojný.

Keď niečo kupovať tak jedine dewalt.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Výkon, spoľahlivosť